fbpx

MS BOX
pro muže

Návrh bez názvu-41
DSC_6961

komplexní stravovací systém

Stravovací systém MS BOX je navržen nikoliv pouze jako krabičková strava za účelem hubnutí, ale jako ucelený program v délce třech 3 měsíců. Je to tříměsíční cesta k Vašemu zdraví, silné imunitě, energii a dobré náladě. 

Její součástí je vstupní vyšetření ( komplexní diagnostika včetně zjištění objemu podkožního tuku a úrovně svalové hmoty) a konzultace s naším výživovým poradcem, naše podpora a možnost konzultací v průběhu programu a závěrečné vyšetření.

Na počátku obdržíte „ Průvodce Vašimi zážitky se stravovacím programem MS BOX“, ve kterém budou podrobněji rozepsány jednotlivé etapy programu, rady, doporučení a v neposlední řadě tabulka, do které můžete zaznamenávat vaši proměnu.

 

Nedílnou součástí stravovacího programu MS BOX je MS Protein, který mají muži zařazen v jídelníčku místo snídaně a jako odpolední svačinu. Jeho užíváním můžeme spolehlivě předejít tomu, aby při hubnutí docházelo k atrofování svalové hmoty, neboť pouze konzumací přirozených, byť plnohodnotných zdrojů bílkovin, i v pravidelné a nutričně vyvážené stravě je velice obtížné dosáhnout potřebného množství proteinů.

K dokonalému výsledku je pochopitelně zapotřebí přidat k programu i pohybovou aktivitu a ideálně i denně alespoň krátký pobyt na čerstvém vzduchu. Pravidelné komplexní cvičení pod vedením osobního trenéra nabízíme jako doplněk programu ve studiu MS SPORT, kde se o Vás umíme postarat i v oblasti dysbalance pohybového aparátu.

Doporučujme využít výhody tříměsíčního programu jako celku, neboť výsledky se pak opravdu dostaví a jejich efekt je při následném dodržování zásad zdravého životního stylu i s občasným hřešením, které k životu patří, trvalý. Nicméně umožnujeme zájemcům možnost týdenní či měsíční „ ochutnávky“ programu na vyzkoušení.

Stravovací Harmonogram

MS Protein (snídaně)

Svačina

Oběd

MS Protein (svačina)

Večeře

Tří měsíční program

400
den

Jídlo vám dovezeme každý pracovní den ráno. MSBOX obsahuje 3x jídlo denně a 2x MS protein jako snídani a svačinu.

Zkušební měsíc

300
den

Jídlo vám dovezeme každý pracovní den ráno. MSBOX obsahuje 3x jídlo denně a 2x MS protein jako snídani a svačinu.

Zkušební týden

300
den

Jídlo vám dovezeme každý pracovní den ráno. MSBOX obsahuje 3x jídlo denně a 2x MS protein jako snídani a svačinu.

Doprava

Ostrava

0-25km
0 Kč den
  •  

okolí

25-50km
50 Kč den
  •  

Okolí

+50km
100 Kč Per Month
  •