fbpx

MS BOX
pro muže

Návrh bez názvu-41
DSC_6961

komplexní stravovací systém

Stravovací systém MS BOX je navržen nikoliv pouze jako krabičková strava za účelem hubnutí, ale jako ucelený program v délce třech 3 měsíců. Je to tříměsíční cesta k Vašemu zdraví, silné imunitě, energii a dobré náladě. 

Její součástí je vstupní vyšetření ( komplexní diagnostika včetně zjištění objemu podkožního tuku a úrovně svalové hmoty) a konzultace s naším výživovým poradcem, naše podpora a možnost konzultací v průběhu programu a závěrečné vyšetření.

Na počátku obdržíte „ Průvodce Vašimi zážitky se stravovacím programem MS BOX“, ve kterém budou podrobněji rozepsány jednotlivé etapy programu, rady, doporučení a v neposlední řadě tabulka, do které můžete zaznamenávat vaši proměnu.

 

Nedílnou součástí stravovacího programu MS BOX je MS Protein, který mají muži zařazen v jídelníčku místo snídaně a jako odpolední svačinu. Jeho užíváním můžeme spolehlivě předejít tomu, aby při hubnutí docházelo k atrofování svalové hmoty, neboť pouze konzumací přirozených, byť plnohodnotných zdrojů bílkovin, i v pravidelné a nutričně vyvážené stravě je velice obtížné dosáhnout potřebného množství proteinů.

K dokonalému výsledku je pochopitelně zapotřebí přidat k programu i pohybovou aktivitu a ideálně i denně alespoň krátký pobyt na čerstvém vzduchu. Pravidelné komplexní cvičení pod vedením osobního trenéra nabízíme jako doplněk programu ve studiu MS SPORT, kde se o Vás umíme postarat i v oblasti dysbalance pohybového aparátu.

Doporučujme využít výhody tříměsíčního programu jako celku, neboť výsledky se pak opravdu dostaví a jejich efekt je při následném dodržování zásad zdravého životního stylu i s občasným hřešením, které k životu patří, trvalý. Nicméně umožnujeme zájemcům možnost týdenní či měsíční „ ochutnávky“ programu na vyzkoušení.

Stravovací Harmonogram

snídaně

MS Protein (svačina)

Oběd

MS Protein (svačina)

Večeře

Tří měsíční program

400
den

Jídlo vám dovezeme vždy k večeru na další den. MS BOX obsahuje 3x jídlo denně a 2x MS protein jako dopolední a odpolední  svačinu.

Zkušební měsíc

400
den

Jídlo vám dovezeme vždy k večeru na další den. MS BOX obsahuje 3x jídlo denně a 2x MS protein jako dopolední a odpolední svačinu.

Zkušební týden

300
den

Jídlo vám dovezeme vždy k večeru na další den. MS BOX obsahuje 3x jídlo denně a 2x MS protein jako odpolední a dopolední svačinu.

Doprava

Ostrava

Zdarma den
  •  

Od hranice Ostravy

0-25km
50 Kč den
  •  

Od hranice Ostravy

25-50km
100 Kč DEN
  •